About

Vítejte na mých stránkách 🙂 Jmenuji se Hanka a jsem kreativní člověk, který miluje zdravý životní styl, sport, svou práci a ráda žiji naplněný život. Moc ráda se potkávám s lidmi, sdílím s nimi své zkušenosti, znalosti a vlastní tipy.

Hello everybody and welcome to my website 🙂 My name is Hanka and I am a creative person who loves a healthy lifestyle, doing sports, working on my own business and live fulfilling life. I really like meeting people, sharing my experiences, knowledge and own tips with them.

Hanka
Hanka

Na tomto webu se můžete inspirovat mými Simply&Healthy bezlepkovými a bezmléčnými (bez kravského mléka) recepty, dalšími tipy na cestování, fitness a celkově zdravější a příjemnější život v dnešním hektickém světě  zaměřeném především na výkon. Pokud Vás zajímá celý můj příběh, který mě vedl k založení tohoto webu, určitě mi napište a ráda se s Vámi o něj podělím 🙂

On this pages you can inspire by my Simply&Healthy gluten free and dairy free (cow milk free) recipestravel tips, fitness and other tips for healthier and more enjoyable life in today’s hectic world, focusing mainly on performance. If you are interested in my whole story that led me to set up this web…do not hesitate to contact me 🙂

Upozornění:

Všechny články o zdraví, výživě apod. publikované na těchto stránkách mají pouze informační charakter a v žádném případě nenahrazují odborné lékařské konzultace či pomoc a je potřeba s nimi i takto zacházet. Autor stránky tudíž nenese žádnou zodpovědnost za škody nebo újmu na zdraví, které by mohly vzniknout nebo vzniknou při nesprávném zacházení s těmito informacemi. Pokud potřebujete odbornou konzultaci či pomoc, kontaktujte svého lékaře či edukovaného nutričního terapeuta.

Fotografie a články publikované na těchto stránkách (www.hankastips.com, www.simplyandhealthy.com) jsou duševním vlastnictvím autorky. Kopírováním fotek, článků či jejich částí bez písemného souhlasu autora se dochází k porušování autorských práv. Články samozřejmě můžete sdílet a rovněž kopírovat jejich obsah podle platných citačních norem. Pokud tak neučiníte, dopouštíte se rovněž porušování autorských práv.

Děkuji Vám za pochopení.