Reference

Děkuji Vám všem, kdo jste poskytli reference na spolupráci se mnou, moc si jich Vážím.

,,Program se mi hodně líbil, ukázal mi nové možnosti vaření, které jsem do té doby neznala. Moc se mi líbí možnost propojení vyzkoušet nové recept na webu. Některé z nich jsem již vyzkoušela a staly se běžnou součástí mého jídelníčku i jídelníčku mé blízké rodiny. Doporučuji tento program absolvovat ne proto, že člověk potřebuje snížit váhu , což je samozřejmě jakýsi bonus tohoto programu – tedy alespoň pro mě, ale i pro to, že umožňuje poznat nové trendy ve vaření a pokud opravdu dodržuje doporučené – ať se jedná o množství, složení, četnost konzumace, tak jsem se skutečně cítila sytá, nehonila mě tolik mlsná a celkově v pohodě.
Principy Programu se staly součástí mého životního stylu.“
Ludmila, 54 let

,,Jako celoživotní sportovkyně jsem si dlouhá léta myslela, jak vše ohledně stravování, pohybu, hubnutí a zdravého životního stylu zvládnu hravě sama. Po několika letech jsem si přiznala tento omyl. Vstoupila jsem do programu a nyní dokážu vidět věci z úplně jiného úhlu. Je potřeba někdy ustoupit vlastnímu přesvědčení.
Program mne vtáhl do světa zdravé a zábavné stravy, vnitřního klidu a pohody, což se na mém těle a zdraví podepsalo lépe, než několik let různých diet a nesmyslů. Taky slova druhého člověka a jeho podpora udělá kus své práce, což mi program dokonale dopřál.“
Zuzka, 30 let