Kdo jsem

Vítejte na mých stránkách 🙂 Jmenuji se Hanka a jsem kreativní člověk, který miluje zdravý životní styl, sport, cestování, vzdělávání, sebezdokonalování, společnost a svou práci projektové manažerky a rozvíjející se poradenství v oblasti výživy.

Web jsem nejdříve vytvořila pro sdílení receptů, které neobsahují lepek, většinou ani kravské mléko, rafinovaný cukr, a u kterých nestrávíte půl dne v kuchyni. Důležité pro mě je, aby recepty byly z nutričně bohatých surovin a dal se na jejich bázi stavět denní jídelníček i bez nutnosti počítání kalorií.

Postupně ale přidávám i informace a odkazy na knihy, produkty, podniky atd., které mám ráda, osvědčili se mi a mohly by zaujat a inspirovat i Vás.

Věřím, že správná výživa je pro člověka lékem a potěšením, každý z nás si musí najít ten vlastní směr, který mu dává smysl, naplňuje ho a cítí se při něm plný energie, šťastný a prospívá jeho zdraví. Pro mě byla cesta k nalezení vlastní rovnováhy a stylu stravování, velmi trnitá a zdlouhavá. Své znalosti neustále prohlubuji vzděláváním, školením, konferencemi o výživě a získané informace se snažím uvést okamžitě do praxe a ještě vylepšit stravování své, ale tyto znalosti předávat dál a pomoci tak všem ostatním, kdo. chtějí optimalizovat zdraví, mít více energie, předejít možným nemocem, zhubnout nebo naopak přibrat.

Není nad to najít způsob, jak mít na vše spoustu energie, cítit se spokojená sama se sebou a mít prostor na budování podnikání a dosahovat dalších cílů v osobním životě.

Pro mě samotnou tato cesta byla celkem dlouhá a ráda bych sama sebe potkala tak před 15 lety. Nikdy bych nevěřila tomu, co vše může správná strava a přístup pozitivně ovlivnit. Ať už je to psychika (pocity úzkosti, méněcennosti, stavy smutku, pocity selhání) nebo zdravotní problémy (pálení žáhy, nadýmání, stav pokožky, vlasů, pleti, bezproblémová menstruace a mnohé další) či celkový pohled na svět.

Zjistila jsem, že životní styl založený na vhodné stravě je velmi silným nástrojem, díky kterému můžeme žít s radostí a dosahovat cílů, které máme. Mým mottem se stalo:

„Zdraví a osobní spokojenost jako klíč k úspěchu“

By Simply&Healthy

Své nabyté znalosti ze studií, četby knih či konferencí chci jako certifikovaná poradkyně pro výživu a aktuálně studentka Klinické nutriční medicíny předávat a šířit dále a pomoci nalézt cestu ke zdraví a osobní spojenosti i Vám, kdo nechcete věnovat roky studia tomu, jak na to, ale chcete zlepšit své zdraví a mít své tělo jako funkční nástroj k tomu dělat, co Vás baví.

Jinak Vám přeji krásný čas strávený na mém webu a najděte si tu svou cestu životem, na které budete šťastní 😉

S láskou

Hanka

Upozornění:

Všechny články o zdraví, výživě apod. publikované na těchto stránkách mají pouze informační charakter a v žádném případě nenahrazují odborné lékařské konzultace či pomoc a je potřeba s nimi i takto zacházet. Autor stránky tudíž nenese žádnou zodpovědnost za škody nebo újmu na zdraví, které by mohly vzniknout nebo vzniknou při nesprávném zacházení s těmito informacemi. Pokud potřebujete odbornou konzultaci či pomoc, kontaktujte svého lékaře či edukovaného nutričního terapeuta.

Fotografie a články publikované na těchto stránkách www.simplyandhealthy.com jsou duševním vlastnictvím autorky. Kopírováním fotek, článků či jejich částí bez písemného souhlasu autora se dochází k porušování autorských práv. Články samozřejmě můžete sdílet a rovněž kopírovat jejich obsah podle platných citačních norem. Pokud tak neučiníte, dopouštíte se rovněž porušování autorských práv.

Děkuji Vám za pochopení.